3822-16-20-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
20 varianter
Utvald variant:
3822-16-20-SY
Slangnippel R1 till SL1.1/4 Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter slang inv.
32 mm
Diameter slanganslutning
1.1/4 "
Gänga
R 1 BSPT
Gänga ISO standard
ISO 2999
Materialkvalitet
1.4408 / AISI316L
Märke namn
Hydraspecma
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Temperatur max.
+300 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Tryck max.
16 bar
Package size
Barcode
363824
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Slangnippel R1 till SL1.1/4
Artikel datablad
Others has been looking for
Svetsadapter Rak, Inv-G 1/8, syrafast
Partnumber:
1062-02-H-SY
Package size:
Slangfäste mässing G2-SL2
Slangfäste mässing G2-SL2
Partnumber:
Flänskoppling, DN125, PN10, räfflad stolpe svivlande, stål
FLP125
Camlock Hane Ø 3'', Polypropylen
EPP-48
Klämma TC dubbelhängd Rostfri 64mm disk.