3022-00-CUC42M38
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
3022-00-CUC42M38
Bockningsverktyg Ø38 mm
Specifications
Dimensions and shipping
Märke namn
OP Srl
Package size
Barcode
332910
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Bockningsverktyg Ø38 mm
Others has been looking for
Bockningsverktyg 6-22mm
Bockningsverktyg 6-22mm
Partnumber:
TUBM0622
Min. order quantity is:
Bockningsverktyg EMB 6-18mm
Bockningsverktyg EMB 6-18mm
Partnumber:
BV618
Rörbockningsverktyg ø6/8-ø10/12 i plåtlåda
TUBSD-MA-M612-LV-KIT
Bockningsmaskin CMS42 Manuell
Bockningsmaskin CMS42 Manuell
3022-00-CURCMS42
Bockningsmaskin C42 400V 50HZ 3PH
3022-00-CURVC42
Bockningsmaskin CM42 Manuell
Bockningsmaskin CM42 Manuell
3022-00-CURCM42
Pyplok Modell 40 Head
Pyplok Modell 40 Head
DLT40MAHD0000
Röravskärningshållare för ø6 - ø42 rör
TUSD-MA-M642
DLT40MAHD0002
Bockningsverktyg Ø16 mm
Bockningsverktyg Ø16 mm
3022-00-CUC42M16
Bockningsverktyg Ø22 mm
Bockningsverktyg Ø22 mm
3022-00-CUC42M22
Bockningsverktyg Ø20 mm
Bockningsverktyg Ø20 mm
3022-00-CUC42M20
Bockningsverktyg Ø35 mm
Bockningsverktyg Ø35 mm
3022-00-CUC42M35
Bockningsverktyg Ø6 mm
Bockningsverktyg Ø6 mm
3022-00-CUC42M06
Bockningsverktyg Ø42 mm
Bockningsverktyg Ø42 mm
3022-00-CUC42M42
Bockningsverktyg Ø8 mm
Bockningsverktyg Ø8 mm
3022-00-CUC42M08
Bockningsverktyg Ø30 mm
Bockningsverktyg Ø30 mm
3022-00-CUC42M30
Bockningsverktyg Ø18 mm
Bockningsverktyg Ø18 mm
3022-00-CUC42M18
Bockningsverktyg Ø15 mm
Bockningsverktyg Ø15 mm
3022-00-CUC42M15
Bockningsverktyg Ø12 mm
Bockningsverktyg Ø12 mm
3022-00-CUC42M12
Bockningsverktyg Ø32 mm
Bockningsverktyg Ø32 mm
3022-00-CUC42M32
Pyplok Die Set For 15 & 16mm
Pyplok Die Set For 15 & 16mm
DLT40PYDI3916
Pyplok Die Block For Modell 40
Pyplok Die Block For Modell 40
DLT40MADA0002
Pyplok Power Unit Modell 40
Pyplok Power Unit Modell 40
DLT40MAPW0000
Pyplok Die Set For 25mm
Pyplok Die Set For 25mm
DLT40PYDI3925
Inspection Gauge for50mm Tube
Inspection Gauge for50mm Tube
DLT55PYIG3950
DLT40MADA0000
Bockningsverktyg Ø28 mm
Bockningsverktyg Ø28 mm
3022-00-CUC42M28
Pyplok Die Set For 20mm
Pyplok Die Set For 20mm