1.1/2" Indstik (Gates 4SP/4SH) - (38S) M52x2 oml. - 45° - 24GSP-38FDHORX45
Osanumero:
24GSP38FDHORX45
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
A
194,6 mm
B
121 mm
Diameter rör
38 mm
E
92 mm
H
60 mm
Modell kod
24GSP-38FDHORX45
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
S
Slangdimension
1.1/2 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C