Slid PVSK PVG32 CC-40L-HPCO-PVML
PVSK32 Glider CC-40L-HPCO-PVML
Artikelnummer:
157B9645
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Flödeshastighet nominell LMin
40 lpm
Föroreningsgrad max.
23/19/16 - ISO 4406
Märke namn
Danfoss
Oljeviskositet rekommanderad
12 - 75 cSt
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryck T max.
40 bar
Tryck intermittent max.
420 bar
Tryck kontinuerlig max.
350 bar