157B2280
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
25 varianter
Valgt variant:
157B2280
Chockventil PVG32 280 bar
Specifications
Dimensions and shipping
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryck max.
280 bar
Package size
Barcode
334764
Gross weight
0,05 Kg
Net weight
0,05 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Tekniska data
Andra tittar på
Förpackningsstorlek:
Elmodul PVEO PVG32 on-off DIN 24VDC