148-12X106-06
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
148-12X106-06
BANJOADAPT RÖR D12 L106mm /BANJO G3/8
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Banjostl.
3/8 BSP
Diameter banjo
17 mm
Diameter rör
12 mm
H
17 mm
L
106 mm
Märke namn
OM Oleodinamica Marchesini
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
350 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Förzinkad
ØC
17 mm
ØV
12 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
197857
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Artikel datablad
Andra tittar på
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 1/2''
Artikelnummer:
50 st
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 3/8''
Artikelnummer:
50 st
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 1/2''
Adapter Rak, Utv-G, Inv-G
Adapter Rak, Utv-G, Inv-G
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 3/4''
25 st
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 1/4''
Adapter 90K, Utv-G 1/2'', Inv-G 1/2'', Tredofas
10 st
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Utv-G 3/4''
25 st
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 3/8''
200 st
Adapter 90K, Utv-G 3/4'', Inv-G 3/4'', Tredofas
30 st
Huv, Inv-G 3/4'' 60° Kona
Huv, Inv-G 3/4'' 60° Kona
100 st
Adapter 90K, Utv-G 3/8'', Inv-G 3/8'', Tredofas
10 st
Banjobult, G 1/4'', B=29 mm
Banjobult, G 1/4'', B=29 mm
300 st
Adapter Rak, Utv-G 1'', Utv-G 1''
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Utv-G 1''
16 st
250 st
Skottadapter Rak, Utv-G, Komplett, L=59mm, L1=35mm