12GS25FDHORX-RB
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
12GS25FDHORX-RB
Presskoppling GS Rak, Ø3/4'', Inv-M36, DKO-25S, Rock Breaker
Tilbehør (1)
Presshylsa GS 3/4'', 4W
Varenummer:
12GS1F-4
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
107,4 mm
B
56,4 mm
D
3/4"
Diameter rör
25 mm
H
46 mm
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
S
Slangdimension
3/4 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
125 - 135 Nm
Pakke str.
Stregkode
364289
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
bel
Produkt information
Målskitse
Anslutning lämplig för hammaranvändning_x000D_ M36x2.0-3/4", stenbrytare
Artikel datablad
Ofte købt sammen med
Hydraulslang EFG5K 3/4''
Hydraulslang EFG5K 3/4''
Varenummer:
EFG5K-12
Pakke str.:
30 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Adapter Rak, Utv-G, Inv-G
Adapter Rak, Utv-G, Inv-G
75 st
Min. bestillingsenhed er:
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Inv-G 1/2''
100 st
40 st
25 st
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Inv-G 3/8''
100 st
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Inv-UNF 3/4 SAE
137-08-08UNF
Hydraulslang MXG5K XTP 3/4" 350 Bar RL25
12MXG5K-XTP
25 m
1 m
Adapter Rak Utv-G Inv-NPTF, Syrafast
1093-12-12-SY
50 st
Adapter, Utv-G 1/2''-ED, Inv-G 3/4''
RI-12-34ED
25 st
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Inv-G 1/4''
Adapter Rak, Utv-G, Inv-G, Lång
Adapter Rak Utv-NPTF Inv-BSPP
Adapter Rak Utv-NPTF Inv-BSPP
Adapter, Utv-G 3/8''-ED, Inv-G 3/4''
RI-38-34ED
Adapter, Utv-G 3/4''-ED, Inv-G 1/2''
50 st
Adapter, Utv-G 3/4''-ED, Inv-G 1/4''
Adapter, Utv-G 1/4''-ED, Inv-G 3/4''
40 st
Adapter, Utv-G 3/4''-ED, Inv-G 3/8''
Adapter, Utv-G 3/4''-ED, Inv-G 1''
RI-34-1ED
20 st
Adapter, Utv-G 1''-ED, Inv-G 3/4''
RI-1-34ED
Adapter Rak, Utv-G 2'', Inv-G 3/4''
10 st
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Inv-UNF 3/4 SAE
137-06-08UNF
Adapter Utv-G 3/4''-ED Inv-G 3/4''
3/4" Hydraulic hose SPT-6K - 420 bar - ISO18752 Class C
SPT6K12
3/4" Hydraulic Hose SPT-5K - 350 bar - ISO18752 Class CC