12G22MDL
Pakkauskoko:
10 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
16 varianttia
Valittu variantti:
12G22MDL
Presskoppling Rak, Ø3/4'', Utv-M30-DKL-22
Specifications
Dimensions and shipping
A
80 mm
Arbetstryck
28 MPa
B
29 mm
D
3/4"
DN
20 mm
Diameter rör
22 mm
Gänga utv.
M30x2
H
32 mm