10GS20FDHORX-RB
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
14 varianter
Valgt variant:
10GS20FDHORX-RB
Presskoppling GS Rak, Ø5/8'', Inv-M30, DKO-20S, Rock Breaker
Tillbehör (1)
Presshylsa GS 5/8'', 4W
Partnumber:
10GS1F-4
Specifications
Dimensions and shipping
A
100 mm
B
49,7 mm
D
5/8"
Diameter rör
20 mm
H
36 mm
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
S
Slangdimension
5/8 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
105 - 115 Nm