0E118F/401
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
15 varianter
Utvald variant:
0E118F/401
Fettpump Serie 1200, R 40:1, 10.000 g/min
Specifications
Dimensions and shipping
Modell kod
0E118F/401
Märke namn
Ecodora
Package size
Barcode
297411
Gross weight
19,00 Kg
Net weight
19,00 Kg
Country of origin
ita
Product information
Pneumat. fettpump Serie 1200
Artikel datablad
Others has been looking for
Elektrisk smörjkompr. 30kg 230V, 300 Bar 150ccm/min
Partnumber:
Package size:
Min. order quantity is:
Traktorkoppling Drag M10x1
Traktorkoppling Drag M10x1
Partnumber:
0A12075
Min. order quantity is:
Elektrisk smörjkompr. 30kg 400V, 300 Bar 150ccm/min
Fettpump Pneumatisk R65:1 1900g/m, 180-220kg Ø940mm
0A11295
Flan. pump S.1200, R 40:1 - 10
Flan. pump S.1200, R 40:1 - 10
0AFSP118401
Fettpump Pneumatisk R50:1 1500g/m, 20-30kg Ø480mm
Fettpump Pneumatisk R50:1 1500g/m, 50-60kg Ø740mm
Fettpump Pneumatisk R50:1 1500g/m, 16-20kg Ø410mm
Fettpump Pneumatisk R65:1 1900g/m, 20-30kg Ø480mm
Fettpump Pneumatisk R50:1 1500g/m
0A11141/A
Fettpump Pneumatisk R45:1 4400g/min 180-220kg Ø940mm
0AF91451
Pneumatic greasepumps
Pneumatic greasepumps
Fettpump Pneumatisk R65:1 1900g/m, 16-20kg Ø410mm
Pneumatic filling pump
Pneumatic filling pump
Fettpump Pneumatisk R65:1 1900g/m, 50-60kg Ø740mm
Fettpump Pneumatisk R50:1 1500g/m, 180-220kg Ø940mm
Fettpump Pneumatisk R75:1 4400g/m, 180-220kg Ø940mm
0AF116751
Elektrisk smörjkompr. 15kg 230V, 300 Bar 150ccm/min
Fettpump Pneumatisk R70:1 3000g/min 180-220kg Ø940mm
0AC91701
Elektrisk smörjkompr. 6,3kg 400V, 350 Bar 150ccm/min
Elektrisk smörjkompr. 6,3kg 230V, 350 Bar 150ccm/min