08G12FBSPORX
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
16 variants
Chosen variant:
08G12FBSPORX
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-G3/4''
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
59 mm
B
21,5 mm
DN
12 mm
H
32 mm
Modell kod
8G-12FBSPORX
Märke namn
Gates
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Slangdimension
1/2 "
Slangkopplingstyp
Med hylsa
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
70 - 80 Nm