06G14FDHORX45
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
06G14FDHORX45
Presskoppling 45°, Ø3/8'', Inv-M22-DKO-14S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
70,9 mm
B
43 mm
DN
10 mm
Diameter rör
14 mm
E
21 mm
H
27 mm
Modell kod
6G-14FDHORX45
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
S
Slangdimension
3/8 "
Slangkopplingstyp
Med hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Vinkel
45 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
52 - 58 Nm
Pakke str.
10 st
Stregkode
199923
Brutto vægt
0,13 Kg
Netto vægt
0,13 Kg
Oprindelsesland
CZE
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Invändig metrisk gänga med 24 gr. kona med O-ring.
Artikel datablad
Andre kigger på
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Inv-G3/8''
Varenummer:
06G06FBSPORX
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Inv-JIS/G-3/8'', Toyota
Varenummer:
06G06FJISX
Min. bestillingsenhed er:
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Inv-ORFS-13/16''
06G08FFORX
Presskoppling 45°, Ø3/8'', Inv-JIC-3/4''
06G08FJX45
06G08FJX90M
Presskoppling 90°, Ø3/8'', Inv-JIC-9/16''
06G06FJX90M
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Utv-ORFS-13/16''
06G08MFFOR
06G06FFORX
06G06MFFOR
06G06FJX45
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Studs 10 mm
06G10MSP
100 st
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Studs 12 mm