04G10MDL
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
16 variants
Chosen variant:
04G10MDL
Presskoppling Rak, Ø1/4'', Utv-M16-DKL-10
Specifications
Dimensions and shipping
A
45,9 mm
Arbetstryck
42 MPa
B
22,8 mm
D
1/4"
DN
6 mm
Diameter rör
10 mm
Gänga utv.
M16x1,5
H
17 mm