XWEE20SU1116
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
XWEE20SU1116
Adapter 90° 20S, Utv-UNF 1.1/16'', Ställbar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
20 mm
Gänga utv.
1.1/16-12 UNF
Märke namn
Stauff
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Serie
S
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
400 bar