XTH14SMED
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
XTH14SMED
SKÄRK 15L-M18x1.5 T-BANJO
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
90 °
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
14 mm
Pressure max.
250 bar
Safety factor
4
Series
S
Series 1
N/A
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C