XTH10LRED
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
XTH10LRED
SKÄRK 10L-G1/4 T-BANJO
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
90 °
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
10 mm
Pressure max.
500 bar
Safety factor
4
Series
L
Series 1
N/A
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C