XGE35LMO
Pakke str.:
15 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
12 varianter
Valgt variant:
XGE35LMO
Stud fitting - ø35L x M42x2 - O-ring
Reservedele (1)
O-ring passande Utv-M
Partnumber:
OM-42
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
35 mm
Modell kod
FI-GE-35LM-OR-B-W3
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
250 bar