XGE20SU34
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
XGE20SU34
Stud fitting - ø20S x 3/4" UNF
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
20 mm
D2
10 mm
Diameter rør
20 mm
Dimension i
14 mm
Gevind T
3/4-16 UNF
Gevind udvendig
3/4-16 UNF
Gevind udvendig metrisk
M30x2
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
42 mm
L1
53 mm
L2
17,5 mm
Materiale
Steel
Model kode
XA20S3416UZN
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zinc-Nickel plated
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
S1
32 mm
S2
36 mm
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
420 bar
Vinkel
0 °
i
14 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
337104
Bruttovikt
0,15 Kg
Nettovikt
0,15 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Stud fitting - ø20S x 3/4" UNF
Product datasheet
3D-fil
Obs: För att öppna 3D-filer krävs ett program som stöder filformatet
Köps ofta tillsammans med
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 19mm
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Artikelnummer:
Koppling Övergång Nito, Utv-G 3/4'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling RF hona UNF 3/4"
Snabbkoppling RF hona UNF 3/4"
RF08TD12FN
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona Nito, inv-G3/4 med backventil
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Ø 19mm
Snabbkoppling RF Hane UNF 3/4"
Snabbkoppling RF Hane UNF 3/4"
RF08TD12MN
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Utv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona ST Inv-G3/4'' MSG NBR
6S31BS
Snabbkoppling Hona Nito, Saftey Ø 3/4''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Utv-G 1/2''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 12mm