XGE10LM18
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
XGE10LM18
Adapter 10L, M18x1.5
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
10 mm
Dimension i
12 mm
L
31,5 mm
L1
39,5 mm
L2
12,5 mm
Material
Steel
Pressure max.
400 bar
S1
24 mm
S2
19 mm
Series
L
Thread T
M18x1,5
Thread outer metric
M18x1,5
Torque tightening
120 Nm
d1
10 mm
d2
8 mm
i
12 mm