XGE06LLKR14
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
XGE06LLKR14
Stud fitting - ø6LL x 1/4" BSPT
Accessories (2)
Skärring 6LL
Artikelnummer:
D06LL
Mutter 6LL, M10x1
Artikelnummer:
M06LL
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
6 mm
Dimension i
12 mm
Gänga utv.
R 1/4 BSPT
Gänga utv. metrisk
M10x1
L
26 mm
L1
33 mm
L2
20,5 mm
Modell kod
FI-GE-06LLR1/4k-W3
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
14 mm
S2
12 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 1/4 BSP
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
100 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zinc-Nickel plated
d1
6 mm
d2
4,5 mm
i
12 mm