XGAI10LR12
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
19 varianter
Utvald variant:
XGAI10LR12
Stud fitting female - ø10L x 1/2" BSP female
Tilbehør (1)
Alternativer (1)
Omløber - 10L - M16x1.5
Artikelnummer:
M10L
Påskruning - ø10L x 1/2" BSP indv
Artikelnummer:
FXGA10LR12
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
10 mm
Gevind indvendig
G 1/2 BSP
Gevind udvendig metrisk
M16x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
37 mm
L1
45 mm
L2
30 mm
L3
20 mm
Materiale
Steel
Model kode
XAI10LR12ZN
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zinc-Nickel plated
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
S1
27 mm
S2
19 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
2.5
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 1/2 BSP
Tryk maks.
315 bar
Vinkel
0 °
d1
10 mm
d2
8 mm
Förpackningsstorlek
10 st
Streckkod
306869
Bruttovikt
0,08 Kg
Nettovikt
0,08 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Product datasheet
Köps ofta tillsammans med
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 1/2''
50 st
Presskoppling Rak Utv-G 1/2'' Ø1/2''
200 st
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 1/2''
50 st
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 3/4''
25 st
200 st
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 1''
20 st
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 1/2''
70 st
75 st
Adapter Rak, Utv-G 1/8'', Utv-G 1/2''
75 st
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Ø 13mm
1 st
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Utv-G 1/2''
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Utv-G 1/2'' med ventil
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Ø 13-19mm
Snabbkoppling Hane Nito1/2'', Ø 10mm
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Utv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Ø 19mm
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Inv-G 3/4''
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Ø 1/2'' med ventil
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Ø 13mm
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Ø 10 mm