XDGWEV10LRED
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
13 varianter
Utvald variant:
XDGWEV10LRED
Swivel Elbow 10L - G1/4 ED
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
10 mm
Gevind udvendig
G 1/4 BSP
Materiale
Steel
Model kode
FI-DGWE-10LR-WD-B-W66
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zinc-Nickel plated
Pakningsmateriale
NBR
Serie
L
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
250 bar
Vinkel
90 °
Förpackningsstorlek
Streckkod
433703
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Swivel Elbow 10L - G1/4 ED
Product datasheet
Others has been looking for
Svirvel 3/8* BSP 150 bar Hydraulik 100 rpm. 35 ltr. AI
Partnumber:
9100-06-SY
Package size:
Min. order quantity is:
Swivel 3/8 BSP 400 bar Hydr. Male x female elbow
Partnumber:
Package size:
60 st
Min. order quantity is:
Swivel 2 BSP 50 bar Hydraulics 60 rpm
Svivel 90, Utv/Utv-BSPP 1/2'' (Paketartikel)
SZ90-P08M-P08M
Svivel 90° Inv/Utv-G1.1/4'', Syrafast
9100-20-SY
Swivel 1 BSP 300 bar Hydr. Male x female elbow