TSLK8114PPG
Pakke str.:
1 par
Min. bestillingsenhed er:
1 par
SE ANDRE VARIANTER
55 varianter
Valgt variant:
TSLK8114PPG
Heavy clamp ø114 - Green PP - DIN 6 Heavy
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Color
Green
D1
114 mm
Diameter pipe
114 mm
Group Stauff
8S
H
168 mm
L1
206 mm
L2
168 mm
Material
Polypropylene
Model code
80114-PP
Number of bolts
2
S
2 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Profiled
Width
80 mm
Package size
Barcode
213093
Gross weight
0,96 Kg
Net weight
0,96 Kg
Country of origin
DEU
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Heavy series pipe clamp.
Links
Product catalog
Product catalog
Others has been looking for
Rörklamma Komplett Gummi Insats Ø40mm DIN3015 Tunga Serien
Partnumber:
RI6040PPR
Package size:
1 st
Heavy clamp ø70 - Green PP - DIN 4 Heavy
Partnumber:
TSLK6070PP
Steel bolt DIN931 - 8.8 FZB
Steel bolt DIN931 - 8.8 FZB
AS5S
50 st
Insexskruv M6x90, Lätta Serien, Rostfri
IS7-RO
1 st
Rörklamma Ø10mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen