TFF-25-30M
Pakke str.:
1 rl
Min. bestillingsenhed er:
1 rl
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
TFF-25-30M
TEXFLEX FIRE 25MM 30M 12bar EN694, Type B Class 5. Vit
Accessories (1)
Spray nozzle 1" tail
Partnumber:
Specifications
Dimensions and shipping
Bend radius
20 mm
Brand Name
Gollmar & Hummel
Color
White
Diameter inner
25 mm
Hoseapprovals
EN694
Pressure burst min.
42 bar
Pressure test
24 bar
Package size
Barcode
330769
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Product datasheet
Others has been looking for
Tryckluftslang Profiltress 40 Bar 10x17mm
Partnumber:
PT10X17
Package size:
50 m
Universalslang Luft/Vatten 25/37 20 Bar SBR
AIR-25
50 m
Fire hose black Hilcoflex dim 52mm
HIFLAT-52
100 m
Mercurio m. dim. 102 MM
Mercurio m. dim. 102 MM
AT-102
Kemikalieslang Chem Master UHMWPE SD 13x5xCL40
CMUSD-13
61 m
3/8" Convoluted Easy flex hose with SS304 1 wire braid W
1 m
Apollo SF 2 hose. Dim. 2" (52mm)
Black brake hose SAE J1402. Dim. 1/2 (12.5mm)
FBD-13
Mercurio m. dim. 38 MM
Mercurio m. dim. 38 MM
AT-38
Fire hose black Hilcoflex with relief cover.
HIFLAT-25
100 m
PTFE Hose 3/4" 1W Convoluted DNV
1 m
Svetsslang Blå/Orange ISO3821:2014 6.3/6.3mm
INDUSTRI STØVSUGESLANGE GRÅ 1.1/4"
EOG032
TEXFLEX FIRE 19MM 30M 12bar EN694, Type B Class 5. Svart
TFF-19-30-B
Orange ALFA portable gas hose. Dim. 1/4 (6mm)
EN559GPLO-06
Tryckluftslang Profiltress 40 Bar 19x28mm
PT19X28
Tryckluftslang soft PVC/NBR 20BAR Svart
AH10
Tryckluftslang 12mm 15m 20bar med kopplingar typ 1600/320
AH12-15M-CEJN
1 st
Black Air brake hose SAE J1402A Dim. 9/16" (14,5mm)
FBD-14
Orange ALFA portable gas hose. Dim. 3/8 (10mm)
EN559GPLO-10
Black air-brake hose
Black air-brake hose
FBD-14
Welding hose Red. Acetylen 12.5mm EN ISO 3821
SVR-13
Black Air brake hose DIN74310 Dim. 7/16" (11.0mm)
FBD-11
40 m
Orange ALFA bottled gas hose
Orange ALFA bottled gas hose
EN559GPLO-08
Gasolslang 6,3mm EN 16436-1:2014(Class 3)
Förpackningsstorlek:
Gasolslang 8/15 20 BAR EN 559, ISO 3821,
Artikelnummer:
EN559GPLO-08
Förpackningsstorlek:
3/8 brake hose 10 bar Replaced by 9120 0110040010