TFF-19-30M
Package size:
1 rl
Min. order quantity is:
1 rl
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
TFF-19-30M
Brandpostslang 19MM 30M 12bar EN694, Type B Class 5.Vit
Specifications
Dimensions and shipping
Bøjningsradius
20 mm
Diameter indvendig
19 mm
Farve
White
Slangegodkendelser
EN694
Tryk sprængning min.
42 bar
Tryk test
24 bar
Package size
Barcode
330772
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Product information
TEXFLEX FIRE 19MM 30M 12bar EN694, Type B Class 5.Vit