TA80FL03
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
TA80FL03
Metal oil filler and breather cap - 3my
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bolte
6
Boltcirkel
73 mm
Diameter flange
83 mm
Diameter hul
51 mm
Diameter si
50 mm
Flow luft nominelt
450 lpm
Luftfilter finhed
3 my
Model kode
TA80-B-03-B-0-0-1-P01
Montering
Bolt
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
Cork
Si højde
80 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C