STOPFA12125
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
43 varianter
Valgt variant:
STOPFA12125
Stopflex Hose band Ø12-12,5mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter min.
12 mm
Diameter max.
12.5 mm
Märke namn
OP Srl
Pakke str.
Stregkode
226274
Brutto vægt
0,05 Kg
Netto vægt
0,05 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Stopflex® hose clamp for hydraulic hose.
Product catalog
Andre kigger på
Miljöplugg (5-22mm) Pin-Pac 10st/frp, konisk gul
Varenummer:
SSBP-PP
1 frp
Min. bestillingsenhed er:
1 frp
Skyddsspiral Svart ECO 27-32mm, 25m
Artikelnummer:
SGXE-32
Förpackningsstorlek:
Minsta beställningskvantitet:
Spännrem Svart HydraSpecma L=0.75m
Artikelnummer:
PR-2501
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
Spännrem Svart HydraSpecma L=0.5m
PR-2500
25 st
Slangskydd MSHA Ø27mm, Brandgodkänt
MSHA-RD27M
50 m
1 m
Spännrem Svart HydraSpecma L=1m
Spännrem Svart HydraSpecma L=1.5m
Krympproppar för slangenheter D=25 L=35, Hex 12-23mm
CTA2530AA
100 st
SGXE-25
Skyddsspiral Svart 27-36mm, 25m
SGX-32
SKYDDSPLUGG G1/2
SKYDDSPLUGG G1/2
GR108
1000 st
Skyddsspiral Svart 27-36 mm, 1 m med hål
SS-32-S
50 st
Slangskydd Safe-Wrap Delbart Ø60mm
WR-RD-60
25 m
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
PJ-10
20 m
SS-25-S
50 st
SGX-40
SS-20-S
Miljöplugg mix 10st/frp 4xmicro, 4xstand, 2xXL
SSBPMIX-PP
SGX-25
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
PJ-32
20 m
Skyddsspiral Svart 13-18mm, 50m
SGX-16
Miljöplugg MICRO (1-10mm) Pin-Pac 20st/frp, konisk gul
SSBPMICRO-PP
Miljöplugg XL (13-42mm) Pin-Pac 4st/frp, konisk gul
SSBPXL-PP
SGX-50
SGXE-20
Krympproppar för slangenheter D=28 L=50 Hex 22-26
CTA2850AA
100 st
SGXE-40
Slangskydd MSHA Ø36mm, Brandgodkänt