ST-RDR-125
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
10 st
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
ST-RDR-125
Safe-Strip with eyelet 540mm bundel max. 125mm
Specifications
Dimensions and shipping
Bredde
25 mm
Diameter maks.
125 mm
Farve
Black
Længde
540 mm