SSOVBR-32
Package size:
25 m
Min. order quantity is:
1 m
SEE OTHER VARIANTS
11 variants
Chosen variant:
SSOVBR-32
Slangskydd Rostfritt 32.2mm
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Material
Stainless steel
Material quality
1.4301 / AISI304
Package size
25 m
Barcode
254158
Gross weight
0,323 Kg
Net weight
0,323 Kg
Country of origin
esp
Product information
Slangskydd 32,2mm, Rostfri
Technical data
Others has been looking for
Black strap - 25x750mm
Black strap - 25x750mm
Partnumber:
PR-2501
25 st
Black strap - 25x500mm
Black strap - 25x500mm
Partnumber:
PR-2500
25 st
20mm Safe-Spirals protection Black std. 25 mtr reel
SGX-20-MSHA
20mm Safeplast protection Black, std. 25 mtr reel
SGX-20
1 frp
Tulisuojusteippi Pyrojacket
Tulisuojusteippi Pyrojacket
PST-16
11 m
Red Pyrojacket dia. 13mm
Red Pyrojacket dia. 13mm
PJ-08
20 m
20mm Safeplast protection Yellow, std. 25 mtr reel
SGX-20-GUL
1 frp
Krympslang 102/51 1m
Krympslang 102/51 1m
KS-102/51
1 st
Black strap - 25x1000mm
Black strap - 25x1000mm
Räjähdyssuoja tarrakiinnitys
Räjähdyssuoja tarrakiinnitys
WR-RD-100
Stålspiral L=2000 mm Di:10,6
Stålspiral L=2000 mm Di:10,6
100-046-VA
1 st
SKYDDSTAPE PYROSIL B=38mm (Rulle L=11m) Pris per meter
PST-24
11 m
Red Pyrojacket dia. 41mm
Red Pyrojacket dia. 41mm
PJ-26
20 m
Red Pyrojacket dia. 32mm
Red Pyrojacket dia. 32mm
PJ-20
Red Pyrojacket dia. 89mm
Red Pyrojacket dia. 89mm
PJ-56
Red Pyrojacket dia. 63mm
Red Pyrojacket dia. 63mm
PJ-40
PYROTAPE 25MM (En rulle=15m)
PYROTAPE 25MM (En rulle=15m)
PT-01
1 rl
20mm Safeplast black protection ECO-FLEX 20/16.2
SGXE-20
Slangskydd Metall Ståltråd Ø52mm
SPMW-52
4 m
Hose bend protection spring - KSF
KSF-15
Knäckskydd Fjäderstål Termoplastslang 4/8mm, Ø9.2mm
KHE-02
Slangskydd Metall Plattstål Ø42mm, 4m
SPMP-42
4 m
Slangskydd Metall Plattstål Ø26mm, 4m
SPMP-26
Slangskydd Metall Ståltråd Ø32mm
SPMW-32
Knäckskydd Fjäderstål Ø23mm, 210mm
KSF-23
Slangskydd Metall Ståltråd Ø38mm
SPMW-38
Knäckskydd Fjäderstål Ø34mm, 250mm
KSF-34
Knäckskydd Fjäderstål Ø22.3mm, 210mm
KSF-22
Steel wire spring 15mm L=210mm
Steel wire spring 15mm L=210mm
KSF-15
Knäckskydd Fjäderstål Ø42mm, 280mm