SSOVBR-15
Förpackningsstorlek:
25 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
SSOVBR-15
Slangskydd Rostfritt 14.3mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Materialkvalitet
1.4301 / AISI304
Märke namn
Hydraspecma
Tillverkningsmaterial
Stainless steel
Pakke str.
25 m
Stregkode
229876
Brutto vægt
0,111 Kg
Netto vægt
0,111 Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
Slangskydd 14,3mm, Rostfri
Technical data
Andre kigger på
Skyddsspiral Svart ECO 27-32mm, 25m
Varenummer:
SGXE-32
Pakke str.:
1 frp
Min. bestillingsenhed er:
1 frp
Miljöplugg (5-22mm) Pin-Pac 10st/frp, konisk gul
Varenummer:
SSBP-PP
Min. bestillingsenhed er:
Spännrem Svart HydraSpecma L=0.75m
PR-2501
25 st
1 st
Spännrem Svart HydraSpecma L=0.5m
PR-2500
25 st
1 st
Slangskydd MSHA Ø27mm, Brandgodkänt
MSHA-RD27M
50 m
1 m
Spännrem Svart HydraSpecma L=1m
Spännrem Svart HydraSpecma L=1.5m
Skyddsspiral Svart 27-36mm, 25m
SGX-32
Krympproppar för slangenheter D=25 L=35, Hex 12-23mm
CTA2530AA
100 st
SGXE-25
Skyddsspiral Svart 27-36 mm, 1 m med hål
SS-32-S
50 st
SKYDDSPLUGG G1/2
SKYDDSPLUGG G1/2
GR108
1000 st
Slangskydd Safe-Wrap Delbart Ø60mm
WR-RD-60
SS-25-S
50 st
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
PJ-10
20 m
Klämring/hylsa rostfri YD/ID=22/19 L=20mm
HYRI-19-SY
SS-20-S
SGX-25
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
PJ-32
20 m
Miljöplugg mix 10st/frp 4xmicro, 4xstand, 2xXL
SSBPMIX-PP
SGX-40
SGXE-20
SGXE-40
Krympproppar för slangenheter D=28 L=50 Hex 22-26
CTA2850AA
100 st
Slangskydd MSHA Ø36mm, Brandgodkänt
MSHA-RD36M
50 m
Miljöplugg XL (13-42mm) Pin-Pac 4st/frp, konisk gul
SSBPXL-PP
SGX-50
Skyddsspiral Svart 13-18mm, 50m
SGX-16
Miljöplugg MICRO (1-10mm) Pin-Pac 20st/frp, konisk gul
SSBPMICRO-PP
Slangskydd MSHA Ø30mm, Brandgodkänt