SP4266PPGIS
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
28 varianter
Utvald variant:
SP4266PPGIS
Rörklamma Komplett Ø26.6mm DIN3015 Lätta Serien Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
B
24 mm
Brand Name
Stauff
Color
Green
DIN size
4
Diameter pipe
26,6 mm
Dimension F
57 mm
E
60 mm
G
30 mm
Group Stauff
4
H
30 mm
Material
Polypropylene, Steel
Number of bolts
2
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
8 Nm