SMBB-80-S-L-10-O-C-S080-O
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
7 variants
Chosen variant:
SMBB-80-S-L-10-O-C-S080-O
Andningsfilter 10my Låsbart
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Airfilter fineness
10 my
Brand Name
Stauff
Comment
For padlock
Diameter
80 mm
Flow air nominal
450 lpm
Holes circle
73 mm
Material
Metal
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-30 °C
Pakke str.
Stregkode
212786
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Andningsfilter 10my Låsbart
Product catalog
Andre kigger på
Breather filter water absorb G1'' Length 3
Varenummer:
SAW1153G03A00P01
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Andningsfilter G3/4 10my
Andningsfilter G3/4 10my
Varenummer:
SMBT-80-S-10-O-B12-O
Min. bestillingsenhed er:
Andningsfilter Gängad
Andningsfilter Gängad
SES-1
Andningsplugg G1/4 med filter i locket
MTSFA-1/4
Andningsfilter 10my 0.7 Bar
Andningsfilter 10my 0.7 Bar
SMBB-80-S-O-10-P3-B-S080-O
Pressurized filler breather 3/4" with filter - double valve
TMDV-DS/34
Andningsfilter 10my
Andningsfilter 10my
SMBB-80-S-O-10-O-C-S080-O
ANDNINGSFILTER 1/2 10my
ANDNINGSFILTER 1/2 10my
SPB-S-2-10-B08-A
SPB-P1-2-10-B12-A
Breathing filter 10my 80x200mm Bayonet Metal basket
SMBB-80-S-O-10-B0.35-B-S200-A
Metal breather,3/4 10 my and 0,7bar opening pressure
SMBT-80-S-10-10-B12-O
Air breather filter
Air breather filter
SA115G1L10
Andningsfilter 10my 47mm
Andningsfilter 10my 47mm
SMBB-47-S-10-O-C-S065-O
Oil filler and air breather filter thread version - Stauff SMBT
SMBT-80-S-10-05-B12-O
Bayonet Metal Filler Breather ZnNi Ø80mm 3 µm 80mm Basket
SMBB-80-S-O-03-O-C-S080-O
Andningsfilter G1 10my Ø80mm
Andningsfilter G1 10my Ø80mm