SLK3254PP
Package size:
1 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
41 variants
Chosen variant:
SLK3254PP
Rörklamma Ø25.4mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Color
Black
D1
25,4 mm
DIN size
3
Diameter pipe
25,4 mm
Group Stauff
3
H
36 mm
L1
50 mm
L2
33 mm
Material
Polypropylene
Number of bolts
2
S
0,6 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
8 Nm
Type
Profiled
Width
30 mm