SLK3254PP
Package size:
1 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
41 variants
Chosen variant:
SLK3254PP
Rörklamma Ø25.4mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
2
Bredd
30 mm
D1
25,4 mm
DIN storlek
3
Diameter rör
25,4 mm
Färg
Black
Grupp Stauff
3
H
36 mm
L1
50 mm
L2
33 mm
Märke namn
Stauff
S
0,6 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylene
Typ
Profiled
Åtdragning moment
8 Nm
Package size
Barcode
180651
Gross weight
0,017 Kg
Net weight
0,017 Kg
Country of origin
swe
Product information
Measure sketch
RÖRKLAMMER
Links
Product catalog
Product catalog
Others has been looking for
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Partnumber:
SLK322PP
25 par
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Lätta Serien
Partnumber:
SP3
25 st
Rörklamma Komplett Ø10mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP110PPDPAS
1 st
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK325PP
25 par
SP6
25 st
SP2
Svetsplatta Förlängd 100mm, DIN3015 W2 Lätta Serien
SPV5
1 st
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen