SLK3213PP
Package size:
25 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
41 variants
Chosen variant:
SLK3213PP
Rörklamma Ø21.3mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Color
Black
D1
21,3 mm
DIN size
3
Diameter pipe
21,3 mm
Group Stauff
3
H
36 mm
L1
50 mm
L2
33 mm
Material
Polypropylene
Number of bolts
2
S
0,6 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
8 Nm
Type
Profiled
Width
30 mm
Package size
25 par
Barcode
212706
Gross weight
0,008 Kg
Net weight
0,008 Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
RÖRKLAMMER
Links
Product catalog
Product catalog
Others has been looking for
Multi Weld plate - DIN 2 (10) - Phosphated
Partnumber:
RAP2/44
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Weld plate - DIN 2 - Phosphated
Partnumber:
SP2
25 st
Clamp ø60.3 - Green PPH - DIN 7
SLK7603PPH
1 par
Rörklamma Komplett Ø45mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP6445PPDPAS
Clamp Body Size 5 Ø42.4mm Standard Series Polypropylene
SLK5424PPG
Clamp ø6 - Alu - DIN 1
Clamp ø6 - Alu - DIN 1
SLK106AAL
Safety locking plate - DIN 3 - ZiNi
SIG3
Weld plate - DIN 3 - Phosphated
SP3
25 st
Clamp ø48.3 - Black PA - DIN 6
Clamp ø48.3 - Black PA - DIN 6
SLK6483PA
Weld plate - DIN 5 - Stainless
Weld plate - DIN 5 - Stainless
SP5-SY
10 st
Pipe clamp Ø24mm. DIN3015 Lightweight Series. Polypropylene
SLK324PA
Rörklamma Komplett Ø14mm, DIN3015 Lätta Serien, Gummi
SP214GUDPAS
Clamp ø60.3 - Green PP - DIN 7
Clamp ø60.3 - Green PP - DIN 7
SLK7603PP
10 par
Rörklamma Komplett Ø14mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP214PPDPAS
Clamp ø12 - Green PP - DIN 0
Clamp ø12 - Green PP - DIN 0
SLK112PPG
Rörklamma Slät Ø50mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK652PPHG
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien, Rostfri
DP1A-RO
Rörklamma Ø20mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Gummi
SLK320SAH
Weld plate - DIN 7 - Phosphated
SP7
10 st
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP216PPGLI
Rörklamma Ø18mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK218PP
Rörklamma Slät Ø15mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK215PPH
Rörklamma Komplett Ø6mm, DIN3015 Lätta Serien, Polyamid
SM106APADPAS
Twin clamp 1/2
Twin clamp 1/2
C6TG.1/2
Clamp 10MM twin
Clamp 10MM twin
C4TG.10
Twin clamp 5/16
Twin clamp 5/16
C5TG.5/16
SLK320GU
Rörklamma Komplett Ø38mm, DIN3015 Lätta Serien, Gummi