SLK217.2PP
Package size:
100 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
41 variants
Chosen variant:
SLK217.2PP
Rörklamma Ø17.2mm, DIN 3015-1 Lätta serien, Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Color
Black
Material
Polypropylene
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
8 Nm
Type
Profiled
Width
30 mm