SGX-20-ROD
Pakke str.:
1 frp
Min. bestillingsenhed er:
1 frp
SE ANDRE VARIANTER
2 varianter
Valgt variant:
SGX-20-ROD
Skyddsspiral Röd 16-22mm, 25m
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
16 mm
Diameter slange udv. min.
16 mm
Diameter slange udvendig maks.
22 mm
Diameter udvendig
20 mm
Farve
Red
Materialetykkelse
2 mm
Meter pr. rulle
25 m
Mærke navn
Safeplast
Temperatur intermitterende maks.
+100 °C
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-50 °C
Pakke str.
Stregkode
433086
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
fin
Produkt information
Skyddsspiral Röd 16-22mm, 25m
Product catalog
Links
Technical documentation link 1
Technical documentation link 1
Andre kigger på
Skyddsspiral Svart ECO 27-32mm, 25m
Varenummer:
SGXE-32
Min. bestillingsenhed er:
Miljöplugg (5-22mm) Pin-Pac 10st/frp, konisk gul
Varenummer:
SSBP-PP
Spännrem Svart HydraSpecma L=0.75m
PR-2501
25 st
1 st
Spännrem Svart HydraSpecma L=0.5m
PR-2500
25 st
1 st
Slangskydd MSHA Ø27mm, Brandgodkänt
MSHA-RD27M
50 m
1 m
Spännrem Svart HydraSpecma L=1.5m
Spännrem Svart HydraSpecma L=1m
Skyddsspiral Svart 27-36mm, 25m
SGX-32
Krympproppar för slangenheter D=25 L=35, Hex 12-23mm
CTA2530AA
100 st
SGXE-25
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
PJ-10
20 m
1 m
Skyddsspiral Svart 27-36 mm, 1 m med hål
SS-32-S
50 st
SS-25-S
50 st
SKYDDSPLUGG G1/2
SKYDDSPLUGG G1/2
GR108
1000 st
Slangskydd Safe-Wrap Delbart Ø60mm
WR-RD-60
25 m
SGX-40
SS-20-S
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
PJ-32
20 m
SGX-25
Klämring/hylsa rostfri YD/ID=22/19 L=20mm
HYRI-19-SY
Miljöplugg mix 10st/frp 4xmicro, 4xstand, 2xXL
SSBPMIX-PP
Skyddsspiral Svart 13-18mm, 50m
SGX-16
Miljöplugg MICRO (1-10mm) Pin-Pac 20st/frp, konisk gul
SSBPMICRO-PP
Slangskydd MSHA Ø36mm, Brandgodkänt