SFC-10M-2N
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
18 variants
Chosen variant:
SFC-10M-2N
Instrumentkoppling Rak, Inv-NPT
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Tierre
Model code
SCF-10M-2N
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C
Package size
Barcode
248821
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
FKM Declaration
Product catalog
Links
User manual
Certificates
Product catalog
User manual
Certificates
Others has been looking for
Adapter rak 6mm genomgående till Utv-G3/8"
Partnumber:
SMCT-6M-6G-S
Min. order quantity is:
Instrumentkoppling Rak Skarv 12mm
Partnumber:
SU-12M
Instrumentkoppling Rak. Utv-G. Genomborrad. 8mm-G 1/4"
SMCT-8M-4G-S
Instrumentkoppling Studs, Utv-BSPP
SMA-10M-4G
Instrumentkoppling Rak Skarv 15mm
SU-15M
Adapter 90, 3/8'' - Utv-NPT 1/8''
SME-6-2N
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
SMBT-6M-4N
Instrumentkoppling Skarv Vinkel
SUE-8M
Instrumentkoppling Rak Skarv 10mm
SU-10M
Instrumentkoppling Rak Skarv 8mm
SU-8M
Instrumentkoppling, Studs, Inv-G
SFA-12M-6G
Instrumentkoppling Rak Skottgenomgång
SBHU-4M
SBHU-8M
Instrumentkoppling Bakre klämring
SBF-16M
SBHU-6M
Instrumentkoppling Rak Skarv 3mm
SU-3M
Bleed valve S-Lok 1/4 in. Male NPT
SBLV-M-4N
Instrumentkoppling Studs, Utv-NPT
SMA-10M-4N
Instrumentkoppling Rak, Inv-BSPT
SFC-6M-2R
SUE-15M
Instrumentkoppling, Studs, Inv-NPT
SFA-10M-8N
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT
SMC-6M-6N
SMC-10M-2N
SMA-10M-6N
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPT
SMC-10M-8R
SMC-6M-8R
SFA-6M-4G
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT, 6mm-NPT1/4
SMC-6M-4N
Instrumentkoppling rak 12mm - Utv-3/8 BSPP "genomborrad"
SMCT-12M-6G
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPP, 10mm-G1/4