SCT4-162174
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
10 st
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
SCT4-162174
Superclamp Constans tension 162-174, W4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
28 mm
Bultgänga metrisk
M9x1
Diameter min.
162 mm
Diameter max.
174 mm
Materialkvalitet band
1.4301 / AISI304
Materialkvalitet bult
1.4301 / AISI304
Materialkvalitet hus
Modell kod
Märke namn
Mikalor
Rostbeständighet
400 hours salt spray ASTM B-117
Åtdragning moment
50,0 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
375171
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Länkar
Produktdatablad
Produktdatablad
Andra tittar på
SLANGKLAMMER PA-RI 31-35 ENKEL W1
Artikelnummer:
35E20
SLANGKLAMMER PA-RI 50-60 DUBBEL W1
Artikelnummer:
60D20
55E20
90D20
Slangklammer ABA 11-17/9 W1 Förzinkat stål/Aluzink
A1-1117
100 st
AB1-1928
50 st
40E20
A1-814
100 st
38E20
SLANGKLAMMER 75-85 DUBBEL W5-SYRAFAST
85D20-SY
60E20
AB1-1524
50 st
65E20
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
D2-0816
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr. 29-31, Bredd 20mm
S4-2931
70E20
Buntband 2,5x100, Svart Nylon 6.6, 100st
BB-2.5X100-S
1 frp
Tryckluftklämma 2.1/2'' 77-94mm DIN20039A
TK-77/94
2 st
Slangklammer W2 10-16 bredd=7mm
D2-1016
Slangklammer W2 50-70 bredd=12mm
DD2-5070
SLANGKLAMMER PA-RI 160-175 DUBBEL W1 25MM