RSGU1-57-20
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
50 st
SE ANDRE VARIANTER
144 varianter
Valgt variant:
RSGU1-57-20
Rubber lined p-clip 57.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
20 mm
Diameter bulthål
8,0 mm
Diameter inv.
57 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Tillverkningsmaterial
Steel
Ytskiktbehandling
Zinc coating (CR III)
Package size
Barcode
164703
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information