RSGU1-5-12-W4
Package size:
1 frp
Min. order quantity is:
1 frp
SEE OTHER VARIANTS
73 variants
Chosen variant:
RSGU1-5-12-W4
GUMMIKLAMMER 1-5-12
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
5,0 mm
Diameter inner
5 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4031 / AISI420
Sealing material
EPDM
Width
12 mm
Package size
Barcode
358684
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
GUMMIKLAMMER 1-5-12
Product datasheet
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1