RSGU1-35-25
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
144 varianter
Valgt variant:
RSGU1-35-25
Rubber lined p-clip 35.0 mm Band width: 25mm for M10 screw W
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
10,0 mm
Diameter inner
35 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
25 mm
Package size
50 st
Barcode
164663
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Rubber lined p-clip 35.0 mm Band width: 25mm for M10 screw W1
Product catalog
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1