RSGU1-25-15-W4
Pakke str.:
1 frp
Min. bestillingsenhed er:
1 frp
SE ANDRE VARIANTER
73 varianter
Valgt variant:
RSGU1-25-15-W4
GUMMIKLAMMER 1-25-15
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
15 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
25 mm