RSGU1-24-12
Förpackningsstorlek:
200 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-24-12
Rubber lined p-clip 24.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
12 mm
Diameter bulthål
5,0 mm
Diameter inv.
24 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Tillverkningsmaterial
Steel
Ytskiktbehandling
Zinc coating (CR III)
Package size
200 st
Barcode
164630
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information