RSGU1-21-25
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
50 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-21-25
rubber clamp. 21mm. B=25. For M10 W1
Specifications
Dimensions and shipping
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Package size
Barcode
469507
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Intrastat code
Product information
Gummiklammer. 21mm. B=25. För M10 W1
Product catalog
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1