RSGU1-10-12
Pakke str.:
500 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
144 varianter
Valgt variant:
RSGU1-10-12
Rubber lined p-clip 10.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredde
12 mm
Diameter bolthul
5,0 mm
Diameter indvendig
10 mm
Materiale
Steel
Materialekvalitet
1,0935
Mærke navn
Mikalor
Overfladebehandling
Zinc coating (CR III)
Pakningsmateriale
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Förpackningsstorlek
500 st
Streckkod
164590
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Product catalog
Andra tittar på
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1