RI-NRC-6337
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
RI-NRC-6337
Insats Gummi NRC 33,7mm, Lätta Serien
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
30 mm
D1
33,7 mm
D3
61 mm
Diameter rör
33,7 mm
Färg
Black
Grupp Stauff
6
H
64,5 mm
L1
86 mm
L2
66 mm
Märke namn
Stauff
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur max.
+125 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
TPE
d2
60 mm
Förpackningsstorlek
25 st
Streckkod
318306
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Måttskiss
Product datasheet
Andra tittar på
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Lätta Serien
Artikelnummer:
SP3
Förpackningsstorlek:
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
SLK322PP
25 par
Rörklamma Komplett Ø10mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP110PPDPAS
1 st
SP6
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP216PPDPAS
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK325PP
25 par
Svetsplatta Förlängd 100mm, DIN3015 W2 Lätta Serien
SPV5
SP2
Rörklamma Ø42mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen