RA200-85-63
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
RA200-85-63
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 85x1/6'' Slang 63mm
Specifications
Dimensions and shipping
Material
Stainless steel
Package size
Barcode
433447
Gross weight
0,66 Kg
Net weight
0,66 Kg
Country of origin
esp
Product information
Product datasheet
Others has been looking for
Clamp with male thread SS-DN50
Clamp with male thread SS-DN50
Partnumber:
Triclamp heavy duty clamp for
Partnumber:
SMSH-51
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 125x1/4" Slang 100mm
SMSH-76
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 60x1/6" Slang 38mm
SMSH-25
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 85x1/6" Slang 65mm
SMSM-63
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 60x1/6" Slang 38mm
SMSH-63
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 70x1/6" Slang 50mm
SMSS-63
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 40x1/6" Slang 25mm