RA100-52-25
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
RA100-52-25
Coupling female DIN 11851 52X1/6 DN 25
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Förpackningsstorlek
Streckkod
491225
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Koppling Hona DIN 11851 52X1/6 DN 25
Product datasheet
Andra tittar på
Clamp with male thread SS-DN50
Clamp with male thread SS-DN50
Artikelnummer:
CLH206AG
Minsta beställningskvantitet:
Triclamp heavy duty clamp for
Triclamp heavy duty clamp for
Artikelnummer:
TRIK106
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 70x1/6'' Slang 50mm
RA200-70-50
Clamp with female thread SS - DN20
CLH076IG
Clamp with female thread SS - DN40
CLH156IG
Tri-Clamp cover 64mm
Tri-Clamp cover 64mm
ZPC64
Tri-Clamp ISO2852 50 Ø38mm
Tri-Clamp ISO2852 50 Ø38mm
TC5038
Tri-Clamp ISO2852 50, Ø19mm för PTFE 2801
ZTCS5012
Tri-Clamp cover 50.5 mm
Tri-Clamp cover 50.5 mm
ZPC50
Clamp with female thread SS - DN50
CLH206IG
Tri-Clamp cover 106mm
Tri-Clamp cover 106mm
ZPC106
CLH156IG
Silikon tätning för TC25XX
Silikon tätning för TC25XX
JCLAMPS-25
Tri-Clamp ISO2852 64 Ø38mm
Tri-Clamp ISO2852 64 Ø38mm
TC6438
Tri-Clamp ISO2852 50, Ø32mm
Tri-Clamp ISO2852 50, Ø32mm
Triclamp coupling SS316 for clamps Dim: 1/2" (13mm) Flange
Clamp with female thread SS - DN65
CLH256IG
DN40 Clamp DIN32676 with BSPP Male thread 11/2
CLH156AG
Tri-Clamp cover 119mm
Tri-Clamp cover 119mm
ZPC119
Clamp with female thread SS - DN15
CLH051IG
Tri-clamp med inv gänga 50,5mm G1''
CLH106IG
TRIK025
EPDM DN40 gasket for Clamp coupling
Partnumber:
CLGEP156
Package size:
Min. order quantity is:
Partnumber:
TRIK119
Package size:
Min. order quantity is:
PTFE tätning för TC5025
PTFE tätning för TC5025
JCLAMPP-50
TRIK091
Silikon tätning för TC5025
Silikon tätning för TC5025
JCLAMPS-50
Tri-Clamp 1 pin 25mm
Tri-Clamp 1 pin 25mm
TCCLAMP-25
Triclamp clamp
Triclamp clamp
TCCLAMP-89
Tri-Clamp cover 34mm
Tri-Clamp cover 34mm