QM/8125C/01
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
132 varianter
Utvald variant:
QM/8125C/01
Främre gavel komplett
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Norgren
Pakke str.
Stregkode
174332
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
Främre gavel komplett
Andre kigger på
F Gaffelfäste
F Gaffelfäste
Varenummer:
QM/8040/25
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
R Bakre svängfäste
R Bakre svängfäste
Varenummer:
QA/8040/27
Min. bestillingsenhed er:
D Bakre svängfäste
D Bakre svängfäste
QA/8040/23
Lintra Plus Kolvstångslös cylinder Ø40, Intern styrning
M/146040/M/1400
QM/57032/25
D Fäste rostfritt
D Fäste rostfritt
KQA/8040/23
ISOLine Profilcylinder, Dubbelverkande
PRA/802040/M/320
N2 Mutter
N2 Mutter
M/P1501/60
M/146120/M/2020
"ISOLine profile single acting cylinder, 80mm diameter, 50mm stroke "
PRA/803080/M/50
"ISOLine profile double acting cylinder with position sensor, 125mm diameter, 320mm stroke "
PSA/802125/F1/320
PRA/802063/M/320
ISOLine profile single acting cylinder, 32mm diameter, 25mm stroke
PRA/801032/M/25
PRA/802125/M/50
"ISOLine profile double acting cylinder with position sensor, 100mm diameter, 50mm stroke "
PSA/802100/F1/50
PRA/802050/M/15
PRA/802032/M/250
"ISOLine profile double acting cylinder with position sensor, 80mm diameter, 160mm stroke "
PSA/802080/F1/160
PRA/802040/M/160
ISOLine profile single acting cylinder, 32mm diameter, 100mm stroke
PRA/803032/M/100
PRA/802032/M/140
PRA/802032/M/900
PRA/802063/M/25
PRA/802050/M/125
"ISOLine profile double acting cylinder with position sensor, 80mm diameter, 250mm stroke "
PRA/802040/M/80
"ISOLine profile double acting cylinder with position sensor, 80mm diameter, 320mm stroke "